zlatani-1-780x439 Comments Off

Vjen lajmi i ‘madh’ nga Ibra

Zlatan Ibrahimovic është një gjeni në fushë, por edhe jashtë saj. Suedezi po bëhet një biznesmen i vërtetë, sepse po e shfrytëzon më së miri

June 15, 2016 Video
futis-780x439 Comments Off

Befasuese, ja sa futbollistë të kombëtares do të agjërojnë sod para ndeshjes me Francën

Sot Ramazan dhe dihet se disa nga futbollistët e kombëtares agjërojnë dhe janë besimtarë të rregullt. Nga disa njohës futbolli, kjo u konsiderua si një

June 15, 2016 Video
ali Comments Off

Tri modele e ftuan Muhammad Alin në dhomën e tyre, çfarë ndodhi pastaj nuk do të besoni

‘Trileri në Manila’ njihet padyshim si dueli më i madh i boksit në histori. Në meçin e vitit 1975 në Filipine, Muhammad Ali mposhti Joe

June 15, 2016 sport, Video
Rrahje-4-1 Comments Off

Dëshiron ta mbron mikun me Autizëm, rrihet Brutalisht nga dy Vajza (VIDEO)

Videoja shokuese, ku shfaqen dy vajza duke sulmuar ashpër një djalosh të ri të cilin vazhdimisht e godasin në kokë, është bërë virale në internet.

June 15, 2016 Video
franca Comments Off

Mediat Franceze flasin fjal të mëdha për Tifozët Shqiptar ata po e …

Kanë mbetur më pak se 24 orë deri të ndeshja mes Francës dhe Shqipërisë në Euro 2016. Por, tani në qytetin e Marsejë ka filluar

June 15, 2016 Video
nga tetova Comments Off

Kjo Nënë nuk i zgjon Fëmijët në syfyr sepse Nuk ka “BUK TJU SHTROJ Në SOFER” (VIDEO)

Familja pesë anëtarëshe nga Tetova e cila jeton me qera në Gostivar në këtë muaj të Ramazanit ska buk për të ngrënë, përcjell TetovaSot “Jemi

June 15, 2016 Video
kom7 Comments Off

Lajm i papritur një Lojtar i Shqipëris nuk e ka besuar që ndaj Francës …

Ansi Agolli do të mbajë shiritin e kapitenit në ndeshjen e së mërkurës ndaj Francës. Në një konferencë për mediat të mbajtur pranë hotelit ku

June 15, 2016 Video
shqiptar Comments Off

Ja këto jan Shqiptarët që fitojn para të Majme nga Interneti

Të rinjtë shqiptarë kanë filluar të shfrytëzojnë mundësitë e jashtëzakonshme që interneti ka për të ofruar, duke u bërë mjeshtër të programimit, sipërmarrjes dhe marketingut

June 15, 2016 Video
Back to Top