kukulla Comments Off

Gjejnë një kuti në lum, aty kishte një Bebe por ajo … (VIDEO)

Gjejnë një kuti në lum, aty kishte një Bebe por ajo ishte vetëm një Kukull Fëmijësh

May 31, 2016 Video
kamariere-600x169 Comments Off

I fut duart kamerieres, reagimi i saj është i jashtëzakonshëm (Video)

Kjo kamariere ruse është kthyer hit në internet pas reagimit që bëri ndaj një klienti që e ngacmoi seksualisht. Kamarierja nisi të debatonte me klientin

May 31, 2016 Video
ushtria Comments Off

Ushtria Shqiptare demostron forcën në det ata… (Video)

Një video e cila po qarkullon së fundmi në rrjet dhe që është publikuar në profilin në Facebook të vet ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli,

Enraged-husband-beats-naked-man Comments Off

E zë bashkëshorten duke e bërë me një burrë tjetër, shikoni çfarë bën ai… (Video, +18)

Një video e postuar së fundmi në internet, tregon më së miri se çfarë mund të ndodhë kur një burrë i zemëruar e zë bashkëshorten

May 31, 2016 Video
sakrific Comments Off

Sakrifica Nënës, refuzon qetësuesit: Duhet t’i japë gji fëmijës (video)

“Është ime bijë në makinë, shpëtojeni ju lutem”. Është ky apeli i dëshpëruar i Danni Bett, një grua nga Zelanda e Re, ndaj ekipit të

May 31, 2016 Video

VIDEO 18+/ Ja si u harbuan adoleshentët në shkollën e Dukeshës Middelton

Disa video dhe foto po qarkullojnë në të gjitha mediat britanike, të cilat janë shkëputur nga një festë e shfrenuar në kolegjin ‘Marlborough College’. Për

May 31, 2016 Video
stapel-euros Comments Off

Miliona euro të fshehura në pako me rroba nga Italia në Shqipëri

Operacioni by PanoramaVideo 31 shqiptarë janë arrestuar si pjesë e një grupi që ka trafikuar sasi të konsiderueshme droge në Itali dhe vende të tjera

May 31, 2016 Video
1006209 Comments Off

300 mijë euro dhe 130 kg drogë/ Ja çfarë e bënte grupin shqiptar të pakapshëm

Operacioni by PanoramaVideo Policia ka shkatërruar një grup ndërkombëtar që merrej me trafikimin e drogës dhe që kishte shtrirje në Itali, Spanjë dhe Shqipëri. Prokuroria

Back to Top